KONST / Litografier / Litografi 13658773
nr 1365 8773
Ariel Ben-David
(f. 1942), Israel
Litografi, 3 st, Signerad, numrerad 80 upplaga. Motivet: 54x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:01:31
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)